23.11.2019

Правильне харчування
від фітнес-клубу "status"

У цій статті поговоримо про правильне харчування для кожної людини.
"Ми те що ми їмо"
— Гіпократ
Ми не просто так твердимо вам на кожному тренуванні і не тільки про те, наскільки важливо правильно харчуватися!

Ірина — не лише тренер вищої категорії фітнес-центру StatuS, а й професійний дієтолог. Такий комбо-коктейль з умінь і знань дозволяє нам не просто допомагати вам досягти поставленої вами мети, а й певною мірою гарантувати результат! Повірте, Іра розуміється на коктейлях.

  • На сьогоднішній день ми розуміємо, що у багатьох наших гостей виникають труднощі з часом і, будемо чесні, ми запам'ятовуємо кожен ваш прогул, але з величезним розумінням

  • Тому ми запровадили послугу для тих, хто хоче і готовий займатися своїм здоров'ям не лише в рамках фітнес-центру, а й удома.

  • Ви їсте? Можете не відповідати:) Однозначно так! А ось питання в тому, наскільки правильно ми допоможемо вам розібрати

  • Дивно, але багато хто порівнює побудову правильного раціону з дієтою. ЦЕ НЕ ТАК! Іноді правильно харчуватися буває навіть смачніше, ніж є те, що «подобається» (все поспіль)

Сертифікований дієтолог та тренер StatuS - Ірина Романець може створити для вас раціон харчування індивідуально за результатами вашої персональної консультації.

У вас завжди під рукою буде чіткий план збалансованого
та різноманітного меню в рамках вашої калорійності. І бажаний результат не змусить довго чекати!
Запис та консультація
Made on
Tilda